Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Tunex |
Pauza | |||||
Bad Boys Kądzielno |
5:13 | O.K. Serwis (Global) Gościno |
||||
PIXEL |
7:6 | Heatsan |
||||
Płomień Myślino |
2:9 | MADREKLAMA |
||||
FC Radzikowo |
9:5 | GO.S.C. RZESZNIKOWO |
||||
Lemon |
14:0 | Fala ABFROST Gąski |
||||
Vimobilia Trzebiatów |
8:6 | KUBIK I PRZYJACIELE |
||||
Euro-Gips |
1:5 | PE-GAZ KOŁOBRZEG |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Heatsan |
Pauza | |||||
FC Radzikowo |
2:2 | KUBIK I PRZYJACIELE |
||||
Vimobilia Trzebiatów |
9:6 | Euro-Gips |
||||
PIXEL |
13:4 | GO.S.C. RZESZNIKOWO |
||||
O.K. Serwis (Global) Gościno |
5:2 | MADREKLAMA |
||||
Płomień Myślino |
11:6 | Fala ABFROST Gąski |
||||
Bad Boys Kądzielno |
6:4 | Tunex |
||||
Lemon |
6:6 | PE-GAZ KOŁOBRZEG |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
Pauza | |||||
PIXEL |
10:2 | KUBIK I PRZYJACIELE |
||||
Płomień Myślino |
9:3 | PE-GAZ KOŁOBRZEG |
||||
Bad Boys Kądzielno |
3:2 | MADREKLAMA |
||||
FC Radzikowo |
5:8 | Euro-Gips |
||||
Tunex |
3:8 | Heatsan |
||||
O.K. Serwis (Global) Gościno |
16:2 | Fala ABFROST Gąski |
||||
Lemon |
9:8 | Vimobilia Trzebiatów |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
MADREKLAMA |
Pauza | |||||
KUBIK I PRZYJACIELE |
18:3 | Płomień Myślino |
||||
Vimobilia Trzebiatów |
9:9 | Tunex |
||||
Heatsan |
2:4 | Bad Boys Kądzielno |
||||
Euro-Gips |
5:11 | Lemon |
||||
Fala ABFROST Gąski |
4:9 | PIXEL |
||||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
8:4 | FC Radzikowo |
||||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
2:20 | O.K. Serwis (Global) Gościno |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
Pauza | |||||
Fala ABFROST Gąski |
6:10 | Heatsan |
||||
FC Radzikowo |
7:7 | Tunex |
||||
Lemon |
8:5 | Płomień Myślino |
||||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
2:7 | MADREKLAMA |
||||
KUBIK I PRZYJACIELE |
4:3 | Bad Boys Kądzielno |
||||
Vimobilia Trzebiatów |
7:4 | PIXEL |
||||
Euro-Gips |
3:7 | O.K. Serwis (Global) Gościno |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Euro-Gips |
Pauza | |||||
Tunex |
4:10 | GO.S.C. RZESZNIKOWO |
||||
MADREKLAMA |
7:1 | Fala ABFROST Gąski |
||||
Heatsan |
2:8 | KUBIK I PRZYJACIELE |
||||
Bad Boys Kądzielno |
1:5 | PE-GAZ KOŁOBRZEG |
||||
Płomień Myślino |
7:6 | FC Radzikowo |
||||
PIXEL |
5:8 | Lemon |
||||
O.K. Serwis (Global) Gościno |
1:3 | Vimobilia Trzebiatów |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Lemon |
Pauza | |||||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
0:3 | KUBIK I PRZYJACIELE |
||||
Fala ABFROST Gąski |
2:9 | Tunex |
||||
Heatsan |
8:6 | Euro-Gips |
||||
Bad Boys Kądzielno |
4:9 | Vimobilia Trzebiatów |
||||
O.K. Serwis (Global) Gościno |
12:3 | FC Radzikowo |
||||
PIXEL |
5:16 | Płomień Myślino |
||||
MADREKLAMA |
2:2 | PE-GAZ KOŁOBRZEG |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Płomień Myślino |
Pauza | |||||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
3:12 | Euro-Gips |
||||
Tunex |
9:3 | KUBIK I PRZYJACIELE |
||||
O.K. Serwis (Global) Gościno |
13:2 | PIXEL |
||||
MADREKLAMA |
13:3 | Vimobilia Trzebiatów |
||||
Bad Boys Kądzielno |
8:5 | FC Radzikowo |
||||
Fala ABFROST Gąski |
4:9 | PE-GAZ KOŁOBRZEG |
||||
Heatsan |
3:9 | Lemon |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
O.K. Serwis (Global) Gościno |
Pauza | |||||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
3:3 | Tunex |
||||
MADREKLAMA |
8:5 | FC Radzikowo |
||||
Bad Boys Kądzielno |
8:5 | PIXEL |
||||
KUBIK I PRZYJACIELE |
9:6 | Euro-Gips |
||||
Fala ABFROST Gąski |
5:12 | Vimobilia Trzebiatów |
||||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
2:9 | Lemon |
||||
Heatsan |
4:6 | Płomień Myślino |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Fala ABFROST Gąski |
Pauza | |||||
KUBIK I PRZYJACIELE |
2:7 | O.K. Serwis (Global) Gościno |
||||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
5:10 | Bad Boys Kądzielno |
||||
MADREKLAMA |
6:3 | Heatsan |
||||
Euro-Gips |
7:9 | Płomień Myślino |
||||
Vimobilia Trzebiatów |
14:4 | FC Radzikowo |
||||
Tunex |
2:4 | Lemon |
||||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
3:5 | PIXEL |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Bad Boys Kądzielno |
Pauza | |||||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
0:3 | Vimobilia Trzebiatów |
||||
GO.S.C. RZESZNIKOWO |
2:14 | Płomień Myślino |
||||
MADREKLAMA |
17:2 | PIXEL |
||||
KUBIK I PRZYJACIELE |
3:14 | Lemon |
||||
Heatsan |
3:9 | O.K. Serwis (Global) Gościno |
||||
Fala ABFROST Gąski |
4:2 | FC Radzikowo |
||||
Tunex |
4:5 | Euro-Gips |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Radzikowo |
Pauza | |||||
KUBIK I PRZYJACIELE |
3:5 | Fala ABFROST Gąski |
||||
Euro-Gips |
4:4 | MADREKLAMA |
||||
PIXEL |
6:6 | Tunex |
||||
Lemon |
9:3 | Bad Boys Kądzielno |
||||
Vimobilia Trzebiatów |
9:6 | Heatsan |
||||
Płomień Myślino |
7:9 | O.K. Serwis (Global) Gościno |
||||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
10:9 | GO.S.C. RZESZNIKOWO |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
PIXEL |
Pauza | |||||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
12:4 | KUBIK I PRZYJACIELE |
||||
Płomień Myślino |
4:9 | Bad Boys Kądzielno |
||||
Lemon |
2:1 | MADREKLAMA |
||||
Euro-Gips |
4:9 | Fala ABFROST Gąski |
||||
Vimobilia Trzebiatów |
14:4 | GO.S.C. RZESZNIKOWO |
||||
FC Radzikowo |
4:10 | Heatsan |
||||
Tunex |
4:17 | O.K. Serwis (Global) Gościno |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
KUBIK I PRZYJACIELE |
Pauza | |||||
O.K. Serwis (Global) Gościno |
9:5 | PE-GAZ KOŁOBRZEG |
||||
Płomień Myślino |
9:17 | Vimobilia Trzebiatów |
||||
MADREKLAMA |
4:8 | Tunex |
||||
Heatsan |
8:3 | GO.S.C. RZESZNIKOWO |
||||
FC Radzikowo |
4:12 | Lemon |
||||
PIXEL |
5:10 | Euro-Gips |
||||
Bad Boys Kądzielno |
9:4 | Fala ABFROST Gąski |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Vimobilia Trzebiatów |
Pauza | |||||
KUBIK I PRZYJACIELE |
4:7 | MADREKLAMA |
||||
Fala ABFROST Gąski |
3:3 | GO.S.C. RZESZNIKOWO |
||||
FC Radzikowo |
5:9 | PIXEL |
||||
PE-GAZ KOŁOBRZEG |
9:7 | Heatsan |
||||
Euro-Gips |
3:11 | Bad Boys Kądzielno |
||||
Tunex |
10:3 | Płomień Myślino |
||||
Lemon |
3:4 | O.K. Serwis (Global) Gościno |